Ticari uyuşmazlıklarda dava şartı, Arabuluculuk ve Arabuluculukta taraf Avukatlığı masaya yatırıldı.


Konya Hukuki Anlaşmazlıklarda Arabuluculuk Derneğinin organize ettiği ve Konya Barosunun ev sahipliğini üstlendiği  "Ticari uyuşmazlıklarda dava şartı, Arabuluculuk ve Arabuluculukta taraf Avukatlığı uygulamalı eğitim semineri,  Konya Barosu Sosyal Tesisleri Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda Konya Baro Başkanı Mustafa Aladağ ve çok sayıda Avukat-Arabulucu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.

Uygulamalı gerçekleştirilen eğitim seminerinde Uyuşmazlık Çözümleri Enstitüsü Arabulucu Eğitmenleri AV.ARB. Dilek Yumrutaş, AV.ARB. Cavit Şubası, AV.ARB. Salim Baki,  Ticari Uyuşmazlıklarda dava şartları, Arabuluculuk ve Arabuluculukta taraf avukatlığı konularında katılımcı Avukat-Arabuluculara uygulamalı olarak bilgiler aktardılar. Eğitim semineri sonunda katılımcı Avukat ve Arabulucular, Arabulucu Eğitmenlerine sorular sorarken, tek tek cevaplarını aldılar.

Hukuki Anlaşmazlıklarda Arabuluculuk Derneği Kurucu Başkanı Avukat- Arabulucu Elife Kazancı, " Dernek olarak bir etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uygulamalı eğitim seminerimizde Avukat-Arabuluculara, Uyuşmazlık çözümleri Enstitüsü Arabulucu Eğitimleri tarafından bilgiler aktarıldı. Eğitim seminerinin olumlu ve faydalı geçtiği kanısındayım. Bizleri kırmayarak eğitim vermeye gelen AV.ARB. Dilek Yumrutaş, AV.ARB. Cavit Şubası ve AV.ARB Salim Baki'ye derneğim ve avukatlar adına teşekkür ediyorum " dedi.

Ticari uyuşmazlıklarda dava şartı, Arabuluculuk ve Arabuluculukta taraf Avukatlığı uygulamalı eğitim seminerinde günün anısına Eğitmenler Av.Arb. Dilek Yumrutaş, Av.Arb. Salim Bakı ve Cavit Şubası'na Konya Baro Başkanı tarafından plaket takdim edildi. Seminer günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar