BAŞKAN HANÇERLİ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASINI AĞIRLADI


Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Dr. Süleyman Kamil Akın'ı makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mehmet Hançerli, "Vatandaşlarımızın  mutluluğu  için, şehrin imarı ve yapısı konusunda özverili şekilde çalışan bir belediyeyiz. Eğitimden, spor yatırımlarına, kentsel dönüşümden sosyal belediyeciliğe kadar her alanda Karatay'ımızın ihtiyaçlarına cevap veriyor ve hemşehrilerimize hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz" dedi.

41 Milyon m²'de İmar Uygulaması Tamam

Başkan Hançerli, ödüllü kentsel dönüşüm projeleri ile marka olan Karatay Belediyesi'nin, İlçe genelinde toplam 19.700.000 m² alanda revizyon imar planı hazırladığını belirtti. Başkan Hançerli, revizyon imar planları kapsamında gerçekleştirilen 18.madde imar uygulamaları hız kesmeden devam ettiğini vurguladı. Başkan Hançerli "Karatay Belediyesi olarak ilçeye kazandırdığımız toplam 20.000 dairenin 13.644 adeti 2004-2018 yılları arasında gerçekleşti. Hemşehrilerimizin, Konya'nın merkezinde yer almasına rağmen bir çöküntü alanı görünümünde olan evlerden kurtulup; modern mimari ile inşa edilmiş evlerde ikamet etmeleri en büyük hedefimizdir. Belediye olarak görevimiz kooperatifi kurmaya öncülük etmenin yanı sıra yeşil alan çalışmaları, yol düzenlemeleri ile çalışmaların sürekli devam ediyor. "dedi. Başkan Mehmet Hançerli, Dr. Süleyman Kamil  Akın ve ekibini tebrik ederek, gerçekleştirdikleri çalışmalarda  başarılar diledi.

İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Dr. Süleyman Kamil Akın, Başkan Mehmet Hançerli ve ekibinin Karatay'da kentsel dönüşüm, konut projeleri  ve imarla ilgili yaptığı hizmetlerden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Dr. Süleyman Kamil Akın, Karatay'ın günden güne  daha da modern yapıya kavuştuğuna dikkat çekti 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar