HEP BANA, HEP BENİM OLSUN, ANLAYIŞI NE KADAR DOĞRU?


Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata" Cumhur İttifakı niye taşraya yayılmaz, buna kim engel olur bilinmez! Ancak, bildiğimiz bir şey var, taşrada hala her türlü mevki, makam bizim olsun anlayışı maalesef devam ediyor. Hep bana, hep benim olsun, anlayışı ne kadar doğru?

Konu hakkında yazılı bir açıklamada bulunan Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata; "Bugünlerde Konya'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde değişiklikler oluyor. Milli Eğitim İl Müdürü Mukadder Ersoy görevden alınıp yerine Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük atandı. Kendisine hayırlı ve uğurlu olsun derken, Buradan yetkililere bir kez daha seslenmek istiyorum. Bu memlekette kariyer, liyakat, ehliyet, dürüstlük, kul hakkına saygı, memleket sevdası, adalet ve ahlak anlayışı denilince akla Türk Eğitim-Sen'li yöneticiler gelir. Biz bu memleketi beraber yönetmeye talibiz, kimse bizi yok sayamaz, dışlayamaz!

O zaman, Konya'da İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde; gerek İlçe Milli Eğitim Müdürü, gerek Müdür Yardımcısı, gerekse Şube Müdürü olarak Türk Eğitim-Sen'in çilekeş yöneticileri göreve hazır, görev bekliyorlar. İlgililere önemle duyurulur. dedi.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar