Hotamışlılar 'arabaşı' gecesinde buluştu


Hotamış ve Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneğinin birlik, beraberlik ve tanışma gecesi yoğun katılımla gerçekleştirildi. Misafirlere "Arabaşı" ikram edildi.

Hotamış ve Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Kiraz ve yönetim kurulu üyeleri hemşehrilerini "Arabaşı" etkinliğinde bir araya getirdi. Çok sayıda Hotomışlı'nın katıldığı programda konuşan

Hotamış ve Havalisi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Kiraz hem dernek hem de mahallelere yönelik hizmetlerde emeğe geçenlere isim isim teşekkür etti. En baştaki teşekkür Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a geldi.

Başkan Kiraz "Hotamış ve havalisinin Ankara'daki güçlü sesi, köylerimizin çevre düzenlemesi ile cadde ve sokak, asfalt ve yolların yapılması için direkt talimatı veren, tüm köylerimizin köy/mahalle içi ve diğer ihtiyaçlarımızın giderilmesinde desteğini esirgemeyen, her yerde ve her zaman kendisinin de bir Hotamışlı olduğunu gururla söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum beye teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Başkan Kiraz, Hotamış ve havalisine desteklerinden ötürü Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, Eski Konya Valisi Muammer Erol, AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş ve Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka'ya da ayrı ayrı teşekkür etti.

Hotamışlılar birlik, beraberlik ve tanışma programına katılan misafirlere arabaşı ikramı yapıldı.


 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar