Kenan Özcan'dan Şıhbarak Köyü Derneğine Ziyaret


Saadet Partisi Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan seçim çalışmalarına devam ediyor.  Kayseri Tomarza Şıhbarak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Özcan, birlik ve beraberliğimiz için kurulan bu dernekler toplumumuzun geleceğini imar ediyor. Dolayısıyla bizlerin görevlerindeki zorlukların aynısı sivil toplum kuruluşları da yaşıyor.

Selçuklu ilçe teşkilatı olarak daha öncede çeşitli ziyaretlerimiz oldu. Bugün de Kayserili hemşerilerimiz ile buluştuk ve projelerimizi aktardık. Bu ziyaret vesilesi ile bizleri nazik karşılamalarından ve misafirperverliklerinden dolayı dernek başkanı Ziyettin Yerli bey ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

Bizler  bu buluşma vesilesi ile Konya'ya ve Selçuklu'ya dair hayallerimizi dile getirdik.  Selçuklu, yaşanabilir bir Selçuklu ve Üreten bir Selçuklu olmayı çoktan hak etmiş bir ilçemiz. Bu zamana kadar da yapılan hizmetler için de teşekkür ediyoruz. Ama şunu da ifade ediyoruz ki Anadolu'nun Başkentliğini yapmış bir diyar daha iyilerini hak ediyor.

Kayseri Tomarza Şıhbarak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ziyettin Yerli ise bizleri ziyaret eden Saadet Partisi Selçuklu Belediye Başkan Adayı Kenan Özcan Bey ve heyetine teşekkür eder çalışmalarında kolaylıklar dileriz diyerek temennilerde bulundu.

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar