TES-İş Sendikası Konya Şubesi 8 Mart’ta Kadınları Unutmadı


TES-İş Sendikası Konya Şubesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde çalışan kadınları unutmadı. Başkan Behçet Şenbilir ve yönetim kurulu üyeleri, kadınlara çiçek takdim ettiler.

8 Mart Dünya Kadınları günü münasebetiyle Türk-İş Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren TES-İş Konya Şubesinin Başkanı Behçet Şenbilir ve yönetim kurulu üyeleri, DSİ.4. Bölge Müdürlüğü, MEDAŞ Genel Müdürlüğünde çalışan tüm bayanları unutmayarak, 8 Mart Dünya kadınlar günü anısına tek tek ziyaret ederek karanfil takdim ettiler

Kadınların her daim fedakâr ve cefakârca insanlığın merkezinde olduğunu ifade eden TES-İş Sendikası Konya Şube Başkanı Mustafa Aydın, " Zor şartlarda aile birliğinin korunmasından, gerektiğinde Ülke savunmasına kadar hayatlarını cesurca ortaya koyan değerli varlığımız kadınlarımıza yılda bir gün değil her gün hak ettiği değer verilmelidir.

Ülkemizde kadınlarımızın her alanda özgür ve aktif olarak görev aldıkları gün ileri medeniyet seviyesine ulaşacağımız inancıyla, kadın ile erkeğin birbirine önce insan gözüyle baktıkları an bu günler anlamını bulacaktır.  

Unutulmamalıdır ki! Kadınlar sağlıklı olursa, aile sağlıklı olur. Kadın mutlu olursa aile mutlu olur. Kadın bilinçli olursa aile ve toplum bilinçli olur. Onun için kadınlarımızı, annelerimizi önemsiyoruz. Kadınlara değer vermeyen toplumların gelişmesi, mutlu ve huzurlu olması mümkün değildir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınları gününü şahsım ve yönetim kurulum adına kutluyorum" dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar