Türk Eğitim- Sen’den Konya İl Milli Eğitim Müdürü Büyük’e hayırlı olsun ziyareti


Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata ve yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Konya İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Seyit Ali Büyük' e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kamu-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şubenin Başkanı Tanfer Ata ve yönetim kurulu üyeleri Konya İl milli Eğitim Müdürlüğü görevine yeni başlayan Seyit Ali Büyük'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Olumlu bir hava içerisinde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Türk Eğitim-Sen Konya 1 nolu Şube Başkanı Tanfer Ata, " Sendika ve üyelerimiz adına hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. İnşallah Konya ve Türk Eğitiminin daha ileriye gitmesi için birlik ve beraberlik çalışmalarımızı sürdürürüz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz " dedi.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ise " Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirirken, hedeflerinin Türk ve Konya eğitimin daha iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çalışacağız. Birlik ve beraberlik ise başarıyı getirecektir." Dedi. Ziyaret günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Milli Eğitim şube Müdürü Osman Terzi'yi ardından Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Koca'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyarette bulundular.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar