Büro Memur-Sen İftar yemeğinde buluştu


Memur-Sen konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini sürdüren Büro Memur-Sen Konya Başkanlığı, Ramazan ayı münasebetiyle her yıl gelenek olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yılda Yeşil Vadi Düğün ve Toplantı salonunda gerçekleştirdi

Büro Memur-Sen Konya Şubesi İftar yemeğine Ak parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve yönetim kurulu üyeleri,  Memur-Sen Konya Şube Başkanı Nafiz Karlıer, Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların Konya Şube başkanları, Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen ve yönetim kurulu ile çok sayıda Büro Memur-Sen Konya Şubesi üyeleri katıldı.

Protokol konuşmaları iftar yemeğinin öncesi gerçekleştirilirken, ilk sözü Büro Memur-Sen Konya Şube Başkanı Mahmut Çimen aldı. Çimen " Sendika olarak üyelerimizin hak ve hukukları almak adına her saha ve alan çalışmalarımızı arkadaşlarımla birlikte sürdürüyoruz. Hedefimiz mevcut üye sayımızı daha da artırmaktır."dedi.

Memur-Sen Konya Şube Başkanı Nafiz Karlıer'in selamlama konuşmasının ardında söz olan Büro Memur-Sen Genel Başkanı Metin Yılancı; Büro Memur-Sen'in erdemli sendikacılık anlayışıyla, kamu görevlilerinin sorunlarının çözümüne paydaş olarak, yeni kazanımlar elde etmeyi sürdüreceğiz."dedi.

Protokol konuşmalarının ardından hep birlikte iftarlar açıldı ve iftar sonrası içilen çaylar ile birlikte Büro Memur-Sen üyeleri arkadaşlarıyla birlikte sohbetler gerçekleştirildi.


Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar