Türk Kadınlar Birliği, Huzurevi Sakinleri ve Şehit Annelerini iftarda buluşturdu.


Türk Kadınlar Birliği Konya Şubesi ile İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneğinin birlikte düzenlendiği iftar yemeğinde, Konya Huzurevi sakinleri, Şehit Anneleri ile Konya Protokol üyelerinin eşleri bir araya geldiler. Nezih bir ortamda gerçekleştirilen iftar yemeğinden herkes memnun ayrıldı.

Ramazan ayı münasebetiyle Türk Kadınlar Birliği Konya Şubesi Başkanı Lütfiye Ayar ile İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Derneği Başkanı Av. Elife Kazancı ve yönetim kurulu üyelerinin Meram Yeni yol üzerinde yer alan Gazyağcı Resturant'ta düzenledikleri iftar yemeğinde Konya Huzur evi sakinleri ile Şehit annelerini konuk ettiler. İftar yemeğine ayrıca Konya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürü Bilal Erdoğan,  Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak'ın Eşi Funda Toprak, Konya Protokol üyelerinin eşleri de katıldı.

Başkanlar Lütfiye Ayar ile Av. Elife Kazancı, iftar sonrası yaptıkları açıklamalarında şu sözlere yer verdiler. " Konya Huzurevimizde ikamet eden Bay-Bayan sakinleri ile Şehit Anneleri ile birlikte iftarda buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu anlamlı iftar yemeğinde Valimizin Eşi Funda Toprak ve Konya Protokol üyelerimizin eşlerinin katılması bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Türk Kadınlar Birliği Konya Şubesi olarak iftarımıza katılanlar teşekkür ediyoruz" dediler.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar